CNC-besturingssysteem 1200T/6500 Tandempersrem
1 set
MOQ
Negociate
Prijs
Kenmerken Galerij Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Kenmerken
Specificaties
Markeren:
CNC-besturingssysteem Hydraulische persrem
600 mm drukrem
CNC-besturingssysteem Drukrem
Basis informatie
Place of Origin: Wuxi-China
Merknaam: wuxi cmc
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden
Packaging Details: metal pallet and plastic cover
Delivery Time: 50-60 days
Payment Terms: T/T, L/C
Productomschrijving
Technische kenmerken
1 Type Multi-machine Tandem Hydraulische CNC elektro-hydraulische synchro
2 Arbeidskrachten 2X1200 ton
3 Lengte van tafel 2x6500 mm
4 afstand tussen frames 4800 mm
5 Diepte van de keel 1600 mm
6 Open hoogte 1550 mm
7 Een beroerte 450 mm
8
Werken
Versnelling
Uitladen 70 mm/s
Werken 7 mm/s
Terugkeer 65 mm/s
9 Hoofdmotor 2x2x45 kW